Blog o dekorowaniu

Aranżowanie wnętrz

Coraz popularniejsze staje się staranne dekorowanie i urządzanie swoich mieszkań. Z jednej strony media, informujące o tym jak należy dekorować wnętrza, z drugiej strony moda kształtuje pewnego rodzaju postawy zachęcające do podejmowania wyzwań i realizowania samodzielnych inicjatyw dekoratorskich. Ważne jednak, jeżeli nie mamy wiedzy, umiejętności, czy wyczucia smaku by korzystać z podpowiedzi osób wykształconych i doświadczonych w tej dziedzinie. Pomoże to bowiem w pełni wykorzystać możliwości naszego wnętrza i uczynić je wyjątkowym i niepowtarzalnym. Oczywiście, nie musimy w pełni zdawać się na fachowców, możemy skorzystać z ich podpowiedzi, inspiracji, czy wskazówek, po to tylko by nie popełnić błędów stylizacyjnych i nie błąkać się w obszarze architektury wnętrz na ślepo, bez ładu, bez kierunku i bez pomysłu. Każdy bowiem szczegół może mieć bardzo istotne znaczenie dla naszego wnętrza, może podkreślić jego wyjątkowy charakter, albo uczynić je ciężkim do zniesienia, brzydkim i tandetnym.

4 komentarz/e
Jerzy
5 rok/lata temu
Bardzo dobrze, że ludzie zaczęli przykładać większą wagę do dekorowania wnętrz. Dzięki temu nasze domu są piękniejsze;)

Stajder
5 rok/lata temu
Tak, bardzo dobrze, ale niestety większość podąża wyłącznie za modą i z tego powodu wnętrza stają się nieciekawe. Mało jest ludzi, którzy naprawdę znają się na dekoracji wnętrz.

Lidia Olszewska - home stager
5 rok/lata temu
Można powiedzieć, że każdy wystrój wnętrz, to kwestia indywidualna, jednak zgadzam się z Tobą. Czasami ludzie robią to bardzo nieświadomie, wiem to i widzę jako home stager.

Jeśli interesuje Cię tematyka aranżacji wnętrz, zapraszam do siebie: www.facebook.com/stageffect

Decorio Blog o dekorowaniu wnętrz
5 rok/lata temu
Dzięki za opinie :)

Zostaw komentarz
Nazwa
E-Mail (nie zostanie opublikowany)
Serwis www
captcha