Blog o dekorowaniu

Triki dla małych przestrzeni

Mała przestrzeń nie musi być twoim powodem do zmartwień. Przy pomocy kilku trików można ją nagiąć do swych potrzeb. Co prawda daleko im do giętkości Tardis, ale mimo wszystko można je wykorzystać do swych celów.

Źródło fotki: www.southernliving.com

Ograniczona paleta kolorów i powtarzalność materiałów stworzy spójną całość miłą dla oka, którą można przełamać kilkoma zaskakującymi elementami w wyróżniających się barwach.

Źródło fotki: myscandinavianhome.blogspot.com

Myśląc o ograniczonej palecie kolorów na pewno staje ci przed oczami wszechogarniająca biel. Nic bardziej mylnego. Łagodne, pastelowe kolory są równie użyteczne.

Źródło fotki: www.apartmenttherapy.com

Szafki z IKEI pozwalają upchnąć naprawdę wiele rzeczy w stosunkowo małej przestrzeni i nie zajmują dużo miejsca. Rozkładane stoły pozwolą ci wygospodarować dodatkowe miejsce dla gości w awaryjnych sytuacjach.

Małe dekoracyjne elementy dodają stylu. Ścieżkę od furtki do drzwi możesz wyłożyć krawężnikami, a pod płotkiem od strony ulicy zasadzić kwiatki.

Zastąpienie okna balkonowego drzwiczkami harmonijkowymi pozwoli na zyskanie większej przestrzeni gdy jest ciepło. Stoliki ze szklanym blatem nadają większej lekkości wnętrzu niż masywna, jednolita konstrukcja.

0 komentarz/e
Zostaw komentarz
Nazwa
E-Mail (nie zostanie opublikowany)
Serwis www
captcha