Blog o dekorowaniu

Szkatułki na biżuterię

Każda kobieta posiada z pewnością liczny zbiór kolczyków, bransoletek, pierścionków, wisiorków, naszyjników oraz innego rodzaju biżuterii. Wiele z tych przedmiotów budzi wspomnienia związane z wydarzeniami, z których okazji były noszone czy też z osobami, od których je otrzymały (niezależnie czy to babcina biżuteria czy prezent od ukochanego). Ciągłe poszukiwania porzuconych w nieładzie na dnie szuflady stosownych do ubioru elementów biżuterii muszą budzić irytację u wielu z nich.

Dawniej eleganckie damy posiadały gustowne sekretarzyki, w których przechowywały swój zbiór biżuterii. Obecnie są to niezwykle kosztowne meble dostępne jedynie w antykwariatach lub na specjalne zamówienie. Ponadto nie zawsze znajdzie się w mieszkaniu odpowiednia ilość miejsca na sporej wielkości mebel. Alternatywą są drewniane szkatułki na biżuterię. To nie dużych rozmiarów kuferki z drewna posiadające wiele szufladek i przegródek, w których można sprawnie zorganizować swoją kolekcję biżuterii.

Wybór dostępnych w handlu szkatułek na biżuterię pozwala wybrać odpowiednią szkatułkę dostosowaną do całościowej aranżacji wnętrza. To również wyjątkowo dobry pomysł na podarunek dla kobiety z dowolnej okazji – urodzin, pod choinkę czy jako prezent ślubny.

szkatułka na biżuterię

Szkatułki na biżuterię

szkatułka na biżuterię

drewniana szkatułka na biżuterię

Zdjęcia szkatułek pochodzą ze strony www.dekor-gifts.eu